Loctite Tereson

Loctite-1997 den beri HenkelGrup' un bir parçasıdır – inşaat yapıştırıcıları, dolgu malzemeleri, ara üreticilere kaplama malzemeleri ve bununla alakalı diğer endüstrilere ürün sağlayan pazar-odaklı uluslararası bir kimya şirketidir. Müşteri odağını geliştirmek, bütün endüstriyel sistemleri ve servis işini tek ve eşsiz bir biçimde sunmak için Henkel ,Henkel Teknolojilerini sektöre sokmuştur.

Henkelin Teknolojileri üçanadalda bütün dünyaya hizmet verir:

· Loctite inşaat yapıştırıcıları

· Striyel yapıştırıcılar ve dolgu malzemeleri

· Yüzey Kaplamaları

Loctite® ürünleri elektronik, otomotiv, havacılık, makine üretimi ve tıbbi cihazlar gibi bir çok sektörde kullanılır. Ürün yelpazesi endüstriyel üretim ,endüstriyel sağlamlık ve araba bakım ve sağlamlığı alanında çözümler sunar. Bunanla birlikte Loctite® ürünleri yalpazesi, yağlama ,temizleme ve yapışma derzler içindiğer özel ürünler iiçierir. Tam bir standar tür etim hattında bile olsa özel ürünler tasarlana bilir, üretilebilir ve özel isteklere entegre bir halde işleme sunulabilir.

Amacımız, dizayn ve ürün gelişiminden başlayıp üretim ve test aşamasınakadar her etapta müşterilerimizle yanyana çalışmak ve onlara tam biz çözüm sunmaktır. Satış sonrası teknik hizmet ve asistanlık dünya çapında kurduğumuz geniş ağımızla Teknik Destek Merkezimizden yürütlür.

 Alüminyum panel, stick cephe, cam, korkuluklar, çelik konstruksiyon uygulaması