Kömmerling

Yüz Yıllık Deneyim

Hakkımızda

KÖMMERLING - bir pencereden daha fazlası

Günümüzde , plastik en başarılı pencere malzemesidir ve pazar payı istikrarlı bir şekilde büyümektedir . Oturmaya elverişli yapılarda payı % 60 iken eski binaların yenilenmesinde on pencereden yedisi plastik malzemelerden yapılmıştır .

KÖMMERLING, çeşitli kasa-kanat yükseklikleri, kalınları, ortakayıt ve hareketli ortakayıt konstruksiyonları, tüm cam ya da karolajlı cam çeşitleriyle her türlü pencere talebini karşılayabilecek çok çeşitli pencere sistemleri sunmaktadır. İçdenizlikler, güvenli panjur ve kepenk sistemleri, yapı alanı kapı dolguları için PVC-Plakaları, giydirme ve balkon sistemleri programı tamamlayan diğer sistemleri arasındadır.

Verimlilik , dizayn , fonksiyon , fiziksel özellikler , çevresel koruma , ham maddelerin sağlamasındaki sorumluluk bilinciyleKÖMMERLING olarak müşterilerimizin en yüksek beklentilerini karşılıyor ve yılların tecrübesi pencere imalatçıları ile müşterilerimizin menfaatlerini mükemmel bir şekilde birleştiriyoruz .

KÖMMERLING markasıyla , geleceğe güvenle , dürüstlük ile ve şeffaflıkla bakıyoruz. Böylece her geçen gün pencere profil sektöründe liderliğimizi kanıtlıyoruz .